Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Sprawdź nas na nk.pl
mapa ul. Osiedlowa 25/16
55-011 Siechnice

  • 9.oo - 18.oo
  • nieczynne
  • nieczynne


WYMIANA BATERII

Jeśli potrzebują Państwo kupić nietypową lub klasyczną baterię również zapraszamy do Mr. OLI. Warto mieć symbol baterii lub starą baterię albo urządzenie do którego jest potrzebna. Baterie sprzedajemy same lub z wymianą. Wymienimy baterię w zegarkach, glukometrach, kalkulatorach, pilotach samochodowych, kluczykach samochodowych, pilotach do bram garażowych, zabawkach dla dzieci, notesach i tłumaczach elektronicznych.

PASKI I TELESKOPY DO ZEGARKÓW

Posiadamy szeroki wybór pasków do zegarków w różnych rozmiarach a gdy uszkodzeniu ulegną teleskopy to również coś na to poradzimy.

SKRACANIE BRANSOLET

Gdy dostaną Państwo prezent w postaci zegarka i nie radzą sobie z wyregulowaniem lub skróceniem bransolety, my proponujemy Państwu profesjonalną i szybką usługę zegarmistrzowską w tym zakresie.

Naprawa Zegarków (punkt przyjęć)

Jeśli nie chce Ci się jechać do Wrocławia, żeby naprawić zegarek, przynieś go do nas. W ciągu kilku dni oddzwonimy do Ciebie w celu przedstawienia Ci kosztów naprawy i jeśli nie wyrazisz zgody to NIE PONOSISZ ŻADNYCH KOSZTÓW związanych z wyceną naprawy oraz transportem.