Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Sprawdź nas na nk.pl
mapa ul. Osiedlowa 25/16
55-011 Siechnice

  • 9.oo - 18.oo
  • nieczynne
  • nieczynne


ZAPALNICZKI ZIPPO

Zippo W punkcie Mr. OLI można zakupić jedne z najbardziej niezawodnych zapalniczek benzynowych amerykańskiej marki Zippo. Nie ma na rynku drugiej takiej firmy, która daje dożywotnią gwarancję na swoje produkty. Obecnie istnieje tysiące stylów i wzorów zapalniczek wyprodukowanych na przestrzeni ośmiu dekad istnienia firmy. Posiadamy również pełną gamę akcesoriów Zippo - benzynę, knoty, kamienie, watę i filc. Oferujemy również zapalniczki nienależące do marki Zippo oraz benzynę i gaz Ronson.

Gwarancja Zippo

Zapalniczki Zippo posiadają wieczystą gwarancję producenta na działanie. Każda zapalniczka bez względu na jej wiek zostanie naprawiona za darmo lub wymieniona na nowy model w przypadku, gdy naprawa jest niemożliwa. Nie jest wymagana karta gwarancyjna ani paragon. Wystarcza oryginalny produkt wysłać na własny koszt pod adres:
ZIPPO EUROPEAN REPAIR CLINIC
Groendahlscher Weg 87
D-46446 EMMERICH am Rhein
Germany
Należy pamiętać aby podać adres zwrotny, na który w przeciągu 2-3 tygodni zostanie odesłana naprawiona zapalniczka.

SCYZORYKI VICTORINOX

Victorinox Victorinox jest światowym liderem w dziedzinie scyzoryków wielofunkcyjnych i kieszonkowych zestawów narzędzi. Podstawą sukcesów firmy Victorinox jest jej nieprzerwana, ponad stuletnia tradycja. Założona w roku 1884, dokonała pierwszej dostawy dla Armii Szwajcarskiej w roku 1891. W dniu 12 czerwca 1897 roku "Szwajcarski Nóż Oficerski" został opatentowany i od tamtej pory jest chroniony prawem. W wyniku długoletnich doświadczeń każda część tego noża uzyskała swoją optymalną formę i funkcjonalność. Doskonałej jakości stal i niezwykle staranne wykonanie dają gwarancję najwyższej jakości. Ostrza noży są bardzo starannie ostrzone i odznaczają się wysoką trwałością. Idealnie nadają się na obdarowanie kogoś nam bliskiego.

ZEGARKI

Zegary i zegarki takich firm jak: Perfect, Bisset, Adler, Casio oraz Rubicon odznaczają się wysoką bezawaryjnością a także ciekawym wzornictwem. U nas kupisz zegarki juz od 29zł!

INNE

Dopełnieniem oferty upominków, są zestawy piersiówki + kieliszki, eleganckie wizytowniki oraz zestawy do win w skład których wchodzą korkociągi, korki i termometry. Polecamy wysokiej jakości portfele marki Vitier wykonane ze skóry naturalnej w cenie zaledwie 49zł!