Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Sprawdź nas na nk.pl
mapa ul. Osiedlowa 25/16
55-011 Siechnice

  • 9.oo - 18.oo
  • nieczynne
  • nieczynne


NAPRAWA OBUWIA

Oferujemy podstawowe usługi z zakresu naprawy obuwia do których należą:
Posiadamy profesjonalną maszynę szewską oraz wysokiej klasy narzędzia do naprawy obuwia. Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług oraz umiarkowane ceny i bardzo krótkie terminy realizacji.

ROZCIĄGANIE OBUWIA

Do usług szewskich zaliczamy także rozciąganie obuwia w podbiciu. Usługa jest wykonywana za pomocą rozciągarki mechanicznej, ale posiadamy również środki do rozciągania i zmiękczania skór.

Wszywanie zamków wszystkich typów

Wszywanie gumek do cholewek (poszerzanie) oraz zwężanie cholewek na zamku

Inne Usługi Szewskie

Naprawimy prawie wszystko co jest ściśle związane z branżą szewską i kaletniczą. Wstawiamy haczyki do butów górskich, zapięcia do neseserów, klamry do pasków, suwaki do kurtek, plecaków, torebek, walizek podróżnych, kozaków oraz portfeli. dorabiamy dziurki do pasków. Jeśli masz coś, co żaden szewc nie chce Ci zrobić - przynieś to do nas.

KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI OBUWIA

W naszej ofercie każdy znajdzie swoje ulubione środki do pielęgnacji obuwia. Należą do nich: pasty, kremy do skór, sznurowadła, wkładki do obuwia, środki do zamszu i nubuku oraz odświeżacze do butów i wiele innych.

KOSMETYKI SCHOLL

Kosmetyki i akcesoria marki Scholl to produkty których nie trzeba reklamować. Idealnie spełniają swoją funkcję przywracając nasze stopy do pożądanego stanu.