Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Sprawdź nas na nk.pl
mapa ul. Osiedlowa 25/16
55-011 Siechnice

  • 9.oo - 18.oo
  • nieczynne
  • nieczynne


DORABIANIE KLUCZY

Dorabianie kluczy Jest to proces mechaniczny, wykonywany na materiale (surówce). Polega na nacięciu tego materiału na maszynie zwanej kopiarką, po czym materiał ten zostaje poddany dalszej obróbce ręcznej. Gotowy wyrób jest praktycznie idealnym odwzorowaniem klucza oryginalnego. Klucz wzorcowy nie ulega uszkodzeniu, ani zniekształceniu mechanicznemu. Posiadamy najlepsze maszyny dostępne na rynku europejskim i pracujemy na oryginalnych surówkach co owocuje bardzo wysoką jakością usług. W ekspresowym tempie dorabiamy klucze domowe, samochodowe (dwustronne, frezowane, FORD itd.), atestowane, do zamków GERDA, do róznego rodzaju wkładek i kłódek.

IMMOBILIZER - KODOWANE KLUCZE DO AUTA

Jest to elektroniczne zabezpieczenie przed niepowołanym uruchomieniem pojazdu. Klucz wyposażony w odpowiedni chip po włożeniu do stacyjki komunikuje się z nią i tym samym umożliwia odpalenie pojazdu. Immobilizery w samochodach można spotkać już od około 1992 roku co stanowi obecnie większość poruszających się po naszych drogach pojazdów. Kopiujemy klucze z kodem stałym i zmiennym - crypto. Atrakcyjne ceny od 120zł!

KŁÓDKI, ZAMKI, WKŁADKI

Posiadamy szeroki wybór kłódek, zamków drzwiowych oraz wkładek. Staramy się w ofercie posiadać towar, do którego można tanio i bezproblemowo dorabiać klucze. Na zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić dowolny produkt z powyższego działu, jak również możemy pomóc zaprojektować domowy system zamków „pod jeden klucz”.

AKCESORIA DO KLUCZY

Akcesoria do kluczy W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment akcesoriów do kluczy w formie breloków, etui na klucze, smyczy, identyfikatorów, nakładek oraz kółek i karabińczyków. Ta grupa towarowa bardzo dynamicznie się rozwija dając naszym Klientom możliwość dużego wyboru naszych akcesoriów.

AWARYJNE OTWIERANIE

Awaryjne otwieranie Zajmujemy się również otwieraniem mieszkań i samochodów. Zdarzają się sytuacje gdy zatrzaśniemy drzwi, lub zamek odmówi posłuszeństwa i jedynym ratunkiem jest otwarcie mieszkania czy pojazdu w niekonwencjonalny sposób. Po utracie lub kradzieży kluczy również nie pozostaje nam nic innego jak wymienić zamek czy wkładkę. Usługę wykonujemy na terenie Wrocławia i okolic po uwczesnym telefonicznym umówieniu tel. 513-033-355.

MONTAŻ WKŁADEK I ZAMKÓW

Jeśli ktoś z Państwa nie wie jak zabrać się za profesjonalny montaż, może zlecić go również nam. Bierzemy wtedy pełną odpowiedzialność za drzwi, w których jest wykonywany montaż oraz za wykonaną przez nas usługę. Proszę sobie wyobrazić, że idą Państwo do sklepu i kupują nieopatrznie zamek, który za nic nie pasuje do Państwa drzwi a paragon przepadł - nic tylko iść po drugi zamek, który niekoniecznie będzie pasował bez przeróbek. Może się Państwu zdarzyć uszkodzenie zamka lub kosztownych drzwi. Czy nie lepiej zlecić to komuś, kto się na tym zna i bierze za to odpowiedzialność?

OSTRZENIE

Ostrzenie to również nieodłączna dziedzina branży ślusarskiej. Ostrzymy noże, nożyczki, sekatory, noże do kosiarek, niektóre cążki oraz sitka i noże do maszynek do mielenia mięsa. Szybko, Tanio i Solidnie.